Nie od dziś wiadomo, że najbardziej wymagający pacjenci to ci najmłodsi. Aby wizyty u stomatologa nie były wyłącznie przykrym obowiązkiem i nie wiązały się z paraliżującym strachem, rozsądnie będzie stopniowo przyzwyczajać do nich malucha. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniej placówki, która jest właściwie przygotowana do objęcia dzieci opieką dentystyczną. Dokładnie taka jest nasza klinika!

WIEDZA, EMPATIA I UMIEJĘTNOŚĆ BUDOWANIA RELACJI

Wykwalifikowana kadra, która tworzy klinikę Hollywood Smile nie tylko może pochwalić się merytoryczną wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, ale także empatią i zdolnością do nawiązywania kontaktu z małymi pacjentami. Robimy wszystko, by zminimalizować strach i zbudować zaufanie, które pozwala dziecku zapomnieć o stresie i sprawia, że wizyty przebiegają szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Uczymy jak odpowiednio szczotkować zęby i przedstawiamy proces dbania o nie jako ciekawą przygodę. Cierpliwie odpowiadamy na liczne pytania – zarówno rodziców, jak i ich pociech. Takie działanie to przemyślana inwestycja, która zaprocentuje w przyszłości – gabinet dentystyczny będzie odwiedzany regularnie, bez niepotrzebnych obaw i nieuzasadnionych lęków.

PROFESJONALNA POMOC STOMATOLOGICZNA OD NAJMŁODSZYCH LAT

Wielu rodziców zastanawia się, kiedy po raz pierwszy udać się do gabinetu stomatologicznego ze swoją pociechą. Zdecydowanie nie warto czekać na to, aż pojawią się u niej zęby stałe, bowiem te mleczne również mogą zostać zaatakowane przez próchnicę. Ta, nieleczona, jest w stanie nie tylko sprawić ból, ale również negatywnie wpłynąć na ogólny stan zgryzu. Właśnie dlatego tak istotne są regularne kontrole, które powinniśmy rozpocząć już w chwili ukończenia przez dziecko pierwszego roku życia. W naszej placówce do każdego podchodzimy w indywidualny i kompleksowy zarazem sposób. Sprawdzamy kondycję uzębienia, podejmujemy jego leczenie, gdy zachodzi taka potrzeba, a także edukujemy w zakresie prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej. Korzystamy z profesjonalnego, nowoczesnego sprzętu i najmniej inwazyjnych metod.

Kontakt
Kontakt