Implantologia umożliwia estetyczne wypełnienie wszelkich braków w uzębieniu. W tym celu wykorzystuje się elementy tytanowe, wszczepy, przez co odbudować można brakujące uzębienie. Osiągany efekt jest funkcjonalny oraz bardzo estetyczny.

PRZEBIEG ZABIEGU WSZCZEPIENIA IMPLANTU

Tytanowy implant zostaje wszczepiony w kość szczęki. Tym samym należy rozciąć dziąsło, a także odsłonić kość. Następnie wykonuje się w niej otwór w celu umieszczenia implantu stomatologicznego. Już po kilku miesiącach implant zrasta się z kością. Następnie konieczna jest odbudowa zęba dzięki wszczepowi. Rodzaj uzupełnienia dopasowany jest do uśmiechu pacjenta, aby nie odróżniał się od naturalnych zębów. Implanty umieszczone są zatem w jamie ustnej już na jednej wizycie stomatologicznej. Tym samym po zabiegu pacjent nie wymaga hospitalizacji.


IMPLANTOLOGIA W KLINIKACH HOLLYWOOD

Implanty zębowe są tytanowymi śrubami bardzo niedużych rozmiarów, które mają zastąpić brakujący korzeń zęba. Zastosowany pierwiastek nie jest rozpoznawany przez organizm ludzki jako ciało obce. Dlatego z sukcesem można tworzyć nowy ząb z implantu. Zastosowany pierwiastek nie jest rozpoznawany przez organizm ludzki jako ciało obce, dlatego z sukcesem można tworzyć nowy ząb z implantu. Korona przymocowana jest dzięki łącznikowi do implantu. Odbudowie podlegać może zarówno jeden ząb jak też całe uzębienie. Po zabiegu wypełnienia uzębienia pacjent odzyskuje pewność siebie oraz szczery uśmiech. Cały zabieg prowadzony jest w znieczuleniu miejscowym. Tym samym nie jest to bolesne dla pacjenta. Co więcej podczas zabiegu wykorzystywane są nowoczesne oraz zaawansowane technologie. Dzięki temu pacjenci mogą liczyć na profesjonalny zabieg wszczepienia implantów. Jest on zawsze poprzedzone konsultacjami implantologicznymi, protetycznymi oraz estetycznymi. Pacjent może liczyć na pomoc w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania protetycznego. Ważną cechą implantów jest to, że nie ulegają one zniszczeniu wraz z czasem. Oczywiście należy dbać o niej jak o naturalne zęby. Wymagają codziennego szczotkowania oraz stosowania płynu do płukania jamy ustnej. Jednak cechują się ogromną trwałością.

Kontakt
Kontakt